FURLA

КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА-ЛІТО 2021: СВОБОДА, ЛЕГКІСТЬ ТА ПРОСТОТА НОВОГО СТИЛЮ

 

Furla створює сумки, гаманці,  портмоне, взуття та невеликі шкіряні аксесуари для жінок та чоловиків. Бездоганна майстерність та естетика Furla знаходять втілення  в нових колекціях текстиля, які  розробляються з провідними дизайнерами та перетворюють компанію в бренд, символізуючий  певний спосіб життя.

Furla – це не тільки італійський стиль, але й італійська пристрасть до якості, яка пронизує всі витвори бренда, які відрізняються елегантною гармонійністю кольорів, мотивів та матеріалів

ШКІРАяк МУЗИКА

В 1970-х роках, з приходом другого покоління родини Фурланетто, компанія стала приділяти велику увагу розробці та виготовленню ексклюзивних виробів зі шкіри; саме тоді з'явилася перша колекція сумок і аксесуарів під маркою Furla.

Сьогодні шкіряні вироби Furla є чудовим прикладом вміння компанії вибирати найвишуканіші матеріали і використовувати передові технології і навички кращих майстрів для створення позачасових функціональних творінь, скоєних в кожній деталі, до останнього стібка.

 

УЛЮБЛЕНЕ ДІЛО, СУЧАСНА ЕСТЕТИКА І ІТАЛІЙСЬКИЙ ДИЗАЙН

 

SS 2021 COLLECTION - Сучасний дизайн і якісні матеріали об'єднуються в новій колекції сумок і аксесуарів Furla.

Furla - Знайди свій ідеальний стиль.

 

Компанія Furla, заснована в 1927 році Альдо Фурланетто в Болоньї. Зазначивши своє 90-річчя, продовжує спиратися на давні традиції майстерності, досвід, почуття прекрасного і прихильність новаторства.

Сумки, взуття та аксесуари Furla для чоловіків і жінок - це втілення ідеальної якості, оригінального творчого підходу, яскравих емоцій і сучасного італійського стилю життя.